تبلیغات
xml version="1.0" - - - - طرفداران عرفان - بهترین دوست

من تصمیم گرفتم از این به بعد یه اپ درباره عرفان کنم ...یه اپ مطلب بذارم ....نظر شما چیه؟؟؟

بهترین دوست اون دوستیه که بتونی باهاش روی یک سکو ساکت بشینی و چیزی نگی و وقتی ازش دور میشی حس کنی بهترین گفت و گوی عمرت را داشتی.

ما واقعا تا چیزی را از دست ندیم قدرشو نمی دونیم ولی در عین حال تا وقتی که چیزی را دوباره به دست نیاریم نمی دونیم چی را از دست دادیم.

این که تمام عشقتو به کسی بدی تضمینی بر این نیست که اون هم همین کار را بکنه پس انتظار عشق متقابل نداشته باش فقط منتظر باش تا این که عشق اروم تو قلبش رشد کنه و اگه این طور نشد خوشحال باش که توی دل تو رشد کرده .

در عرض 1 دقیقه می شه یک نفرو خرد کرد .در یک ساعت میشه یکی رو دوست داشت و در 1 روز میشه عاشق شد ولی یک عمر طول میکشه تا کسی را فراموش کرد.

دنبال نگاها نرو چون می تونن گولت بزنن دنبال دارایی نرو چون کم کم افول می کنه دنبال کسی باش که باعث بشه لبخند بزنی چون فقط با 1 لبخند میشه یه روزتیره را روشن کرد.کسی را پیدا کن که تورا شاد کنه.

دقایقی تو زندگی هستند که دلت برای کسی اون قدر تنگ میشه که می خوای اونو از رویات بکشی بیرون و توی دنیای واقعی بغلش کنی.

رویایی راببین که می خوای.جایی برو که دوست داری. چیزی باش که می خوای. چون فقط 1 جون داری و1 شانس برای این که هر چی دوس داری انجام بدی.

ارزو می کنم به اندازه کافی شادی داشته باشی تا خوش باشی . به اندازه کافی بکوشی تا قوی باشی.به اندازه کافی اندوه داشته باشی تا 1 انسان باقی بمونی و به اندازه کافی امید تا خوشحال بمونی.

همیشه خودتو جای دیگران بذار اگر حس می کنی چیزی ناراحتت می کنه احتمالا دیگران رو هم ازار می ده.

شادی برای اونایی که گریه می کنن و یا صدمه می بینن زنده است . برای اونایی که دنبالش می گردن و اونایی که امتحانش کردن . چون فقط اینا هستن که اهمیت دیگران را تو زندگیشون می فهمن.

عشق با 1 لبخند شروع میشه با یک بوسه رشد می کنه و با اشک تموم میشه روشن ترین اینده همیشه روی گذشته فراموش شده شکل می گیره.نمیشه تا وقتی که دردها و رنج ها رو دور نریختی توی زندگی به درستی پیش بری.

وقتی به دنیا اومدی تو تنها کسی بودی که گریه می کردی و بقیه می خندیدن سعی کن جوری زندگی کنی که وقتی رفتی تنها تو بخندی و بقیه گریه کنن.
نوشته شده در تاریخ جمعه 9 مرداد 1388 توسط غزل
درباره وبلاگ
سلام من غزل هستم 15 سالمه.من فعلا نمیتونم اپ کنم ولی به وبلاگم سر میزنم و نظراتم میخونم و جوابم میدم
نویسندگان
آرشیو مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :


انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس